Hakkımızda

Okul Öncesi Çocuk Eğitimi

Anaokulu.net, Target Yazılım Teknoloji Ltd. Şti.'nin, 2018 yılında yayına verdiği ilk referans projesidir. Projemizin öncelikli hedefi, veliler ile okul yöneticilerini ortak bir platformda buluşturarak, okul öncesi eğitim araştırmaları esnasında köprü olmak.

Veli olarak, size en yakın anaokulu, kreş, yuva veya gündüz bakımevlerini tespit ederek, özelliklerini karşılaştırabilir, harita üzerinden konumunu görebilir, daha önce hizmet almış velilerin yorumlarını inceleyerek en doğru kararı verebilirsiniz. Ayrıca okul sayfalarında bulunan iletişim formunu kullanarak, okul idarecilerine dilediğiniz konuda soru sorabilirsiniz.

İdareci olarak, bölgenizdeki diğer anaokullarından listeleme esnasında daha ön sıralarda çıkabilir, iletişim kurmak isteyen veya yorum yazan veliler hakkında anında bilgilendirilirsiniz. Ayrıca okul sayfanızı en güncel bilgiler ile düzenleyebilir, sayfanız ile ilgili detaylı raporlara erişebilirsiniz.

Sitemizde, okul öncesi eğitim veren, özel ve devlet okulu sayısı 3426 adettir. 81 il ve 970 ilçede ulaştığınız sonuçları daha da zenginleştirmek ve detaylandırmak için velilerimiz ve okul idarecilerimizden her türlü yol gösterici desteklerini beklemekteyiz.

Tüm sorularınız için İletişim sayfamızı veya okul ekleme öneri ve talebiniz için Okul Ekle sayfamızı ziyaret etmenizi rica ederiz.